Wodzirej – najlepszy specjalista od zabawy!

Obecnie ta nieco zapomniana profesja przeżywa prawdziwy renesans! Gdy inni się bawią, oni ciężko pracują. Są otwarci, spostrzegawczy, mają miłą aparycję i doskonałe maniery. O kim mowa? O wodzirejach! Wodzirej z powołania rozkręci nawet najbardziej drętwą imprezę. Jego rolą jest zachęcanie gości do tańca i wspólnej zabawy. Co ważne zatrudniając taką osobę nie musimy się martwić o sprzęt. Wodzirej przywiezie ze sobą profesjonalne oświetlenie estradowe czy zapewni nagłośnienie imprezy.

Wodzireje bawią uczestników wesel, studniówek, imprez firmowych i wielu innych uroczystości. Co oferują? Przede wszystkim dobrą zabawę, program dostosowany do charakteru imprezy i wieku jej uczestników, niewyczerpane pokłady optymizmu i dobrego humoru. Wodzireje puszczają muzyczne hity, które jednoczą pokolenia, organizują integracyjne tańce, zachęcają do wzięcia udziału w karaoke. Staną na czele barwnego korowodu, poprowadzą konkursy z nagrodami, obudzą dziecko nawet w najbardziej poważnym dorosłym!

Dobry wodzirej to taki, który lubi ludzi i umie zapanować nad uczestnikami zabawy. W tym zawodzie przydaje się znajomość kroków tanecznych, bowiem to właśnie wodzirej pokazuje nowe figury biesiadnikom. Wodzirej musi umieć stać z boku, pamiętając o tym, że to nie on jest bohaterem imprezy. Zabawowy prowodyr powinien być otwarty na propozycje gości i na tyle elastyczny, by umieć prowadzić imprezy o różnorodnym charakterze. Nie bez znaczenia jest elegancki strój (najczęściej frak) i przede wszystkim sprzęt – dobre nagłośnienie oraz oświetlenie estradowe dzięki czemu wodzirej może pozostać w stałym kontakcie z uczestnikami zabawy.

Ten specjalista od zabawy występuje najczęściej z własnym programem muzycznym czy tanecznym. Większość wodzirejów dysponuje bogatą płytoteką, co pozwala im zaspokoić zróżnicowane gusta muzyczne biesiadników. Dodając do tego oświetlenie estradowe oraz sprzęt nagłośnieniowy, okazuje się, że zatrudnienie wodzireja to gwarancja kompleksowej obsługi imprezy i dobrej zabawy.

Scroll to Top