posciel dla dzieci

Pościel na miarę XXI wieku

Poliestrowe pościele od wielu lat zalewają polskie sklepy. Brak świadomości społeczeństwa sprawił, że są one chętnie kupowanym produktem. Wyparły one, nie tylko produkty wiskozowe, ale również te wykonane z popularnej niegdyś „kory”.
Poliestrowi, powiedzmy jednak głośne „nie”. Poliester, jako materiał syntetyczny nie nadaje się w żadnym stopniu do szycia pościeli. Tkanina ta powstała w 100 % w wyniku reakcji chemicznych, nie charakteryzuje się przewiewnością. Otula ona szczelnie ciało człowieka i powoduje wzrost jego potliwości. Sen, w  tego typu pościeli nie należy do najprzyjemniejszych.

Na ratunek polskim dzieciom, oraz dorosłym wychodzą, więc polskie manufaktury specjalizujące się w szyciu bawełnianej, oddychającej pościeli. Do jeden z najbardziej znanych manufaktur produkującej pościel dla dzieci należy „Szwalnia snów”. Jest to rodzima manufaktura, której oferta w większości przeznaczona jest dla noworodków oraz niemowląt.

Każdy komplet pościeli do łóżeczka powstały w tym przedsiębiorstwie wykonany jest z wysokiej jakości, ekologicznej bawełny. Bawełna, jako materiały naturalny charakteryzuje się przewiewnością, dlatego umożliwia spokojny i komfortowy sen najmłodszych członków rodziny.
Również stosowanie naturalnych barwników w procesie produkcji, sprawia, że alergizacja tego typu pościelą jest sprawą bardzo rzadką.

Pościel dla niemowlaka, w tej manufakturze jest nie tylko elementem użytkowym, ale również sztuką. Mnogość wzorów, kolorów i fasonów sprawia, że każdy rodzic znajdzie coś dla siebie i swojego dziecka. Także możliwość kupna pościeli z haftem sprawia, że firma staje się bardzo popularna pośród rodziców pragnących wychować swoje dziecko zgodnie z zasadami przodków.

Kupno pościeli w sklepach internetowych takich jak „Szwalnia snów” to przyjemność. Brak wszędobylskiego poliestru sprawia, że kupujący nie zaprząta sobie głowy ciągłym sprawdzaniem składu materiały, a może skupić się na designie, oraz uczuciach, które wzbudza w nim jego dziecko.

Zobacz też: Komplety pościeli | Senna Sówka