Wpływ biżuterii na wygląd

Dobierając biżuterię do kreacji warto upewnić się, że prawidłowo współgra ona z ubiorem i urodą, tworząc przy tym spójną całość. Nie należy pomijać i bagatelizować wpływu biżuterii na efekt wizualny. Odgrywa ona znaczącą rolę, świetnie uzupełnia strój i podkreśla piękno i kobiecość. Nawet najbardziej prosta sukienka może nabrać nowego wyrazu po prawidłowym uzupełnieniu jej w dobraną biżuterię.

Sukienka wieczorowa, do której dołożona zostanie na przykład biżuteria z tanzanitem będzie prezentować się całkiem inaczej niż bez tej biżuterii lub z całkiem odmiennymi dodatkami. Biżuteria będzie słabiej przykuwać wzrok jeśli postawi się na mniej typową formę, która będzie zachwycać projektem. Posiadając niestandardowe fasony, które przykuwają wzrok, równocześnie odwracają uwagę od posiadanych dodatków. Stąd biżuteria jest szczególnie niezbędna i znacznie bardziej wyróżniają się na tle ubrań prostych. Podkreśla ich szyk i klasę. I tak srebrna biżuteria z wtopionymi kamieniami jubilerskimi jak nadmieniony wyżej tanzanit sprawdzi się idealnie w zestawieniu z eleganckimi klasycznymi sukienkami. Może dodać im kobiecości oraz niezbędnego blasku.

Biżuteria Tanzanit dostępna tutaj: http://tanaznite.pl/

Sięgając po biżuterię trzeba koniecznie zwrócić uwagę na dostosowanie do siebie kolorów. Srebro należy łączyć z chłodnymi odcieniami. Dzięki temu staje się ono idealnym uzupełnieniem. Granat i wszelkie niebieskości będą tu strzałem w dziesiątkę. Na uwadze należy jednak mieć również własny typ urody. To on powinien determinować odcienie większości posiadanych w szafie rzeczy. Kamienie jubilerskie w biżuterii nie muszą wcale kojarzyć się z typowo eleganckimi i wieczorowymi projektami. Równie dobrze sprawdzą się w prostych, codziennych fasonach. Wszystko zależy od ewentualnych szlifowań.

Scroll to Top