Słodka reguła wzajemności

Prowadzisz własną Firmę, organizujesz eventy, odpowiadasz za działania marketingowe firmy – niebanalnym pomysłem na jej reklamę są cukierki z nadrukiem, a wśród nich odznaczające się tradycyjnym, znanym nam smakiem krówki z logo.

 

Jeśli coś komuś dajesz możesz liczyć na to, że ten ktoś Ci się za to odwdzięczy. Ta znana maksyma, w sposób dosadny opisująca również regułę wzajemności, ma szerokie zastosowanie.

Reguła wzajemności jest niezwykle skuteczna wszędzie tam, gdzie istnieje czynnik ludzki, wszędzie tam gdzie jest Klient.

Przypomnij sobie, jakie uczucie towarzyszy Ci, kiedy ktoś coś Ci daje za darmo? Co wtedy czujesz? Czy nie zaczynasz się zastanawiać co zrobić, aby się odwdzięczyć? Czujesz się w pewien sposób zależny?

Pojawia się silne pragnienie odwzajemnienia się. Tak silne, że ciężko się temu oprzeć.

To powoduje, że wykorzystując zasadę wzajemności na co dzień, w kontaktach z Klientami można osiągnąć bardzo wiele.

 

Małym drobiazgiem, przyjemnym rozwiązaniem, które możesz wykorzystać jako formę prezentu dla swojego Klienta są cukierki z nadrukiem. Widniejący na opakowaniu napis możesz zapełnić dowolnym tekstem, np. hasłem reklamowym, zwrotem grzecznościowym, niebanalnym napisem, a całość uzupełnić nazwą firmy. Dzięki temu podarunek będzie nie tylko słodki, ale i oryginalny.

Warto zadbać o to, aby słodkości odznaczały się niezapomnianym smakiem i ciekawym kolorem. Tradycyjne krówki z logo, które zawsze kojarzą się z tradycją, z wartościami będą uniwersalnym rozwiązaniem dla wszystkich.

 

Gadżety reklamowe znane na rynku nie od dziś, są chodzącą reklamą firmy, jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanych w marketingu od lat. Warto po nie sięgać w każdej sytuacji.

 

Zobacz więcej: cukierki z nadrukiem | Sklep Krówki

Scroll to Top