Jakie wybrać okna do domu? Plastikowe, czy drewniane?

Gdy jesteś na etapie budowy domu lub zamierzasz wymienić okna u siebie w mieszkaniu, zastanawiasz się zapewne na jaki rodzaj okien postawić czy mają być to modele drewniane, a może PCV? Przeczytaj poniższy artykuł i Sprawdź czym charakteryzują się poszczególne rodzaje. Wybierz najlepsze okna dla siebie i Twojej rodziny!

Okna plastikowe – gdzie kupować i gdzie szukać najlepszej jakości?

Okna PCV są najczęściej wybierane przez klientów. Są one niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości i nie sprawiają praktycznie żadnych problemów konserwatorskich. Charakteryzują się także dobrymi parametrami – zapewniają odpowiedni poziom ciepła w domu lub mieszkaniu i są szczelne. Najbardziej wiarygodnym i rozpoznawalnym liderem w produkcji okien plastikowych jest firma Veka. Okna Veka zdobyły zaufanie już bardzo wielu klientów. Marka zajmuje się także wyrobem doskonałych drzwi balkonowych PCV oraz produkuje profile okienne, które zachwycają precyzją wykonania i stabilnością! Okna PCV pasują do wielu wnętrz, zarówno nowoczesnych jak i tych o klasycznym wyposażeniu. Okna plastikowe, to okna uniwersalne – obecne także w biurach i instytucjach użyteczności publicznej. Veka daje Ci możliwość wyboru spośród wielu modeli. W asortymencie Veka znajdziesz okno uchylne, okna na poddasze, a także takie o różnych nietypowych rozmiarach. Szczególnie te ostatnie bywają kłopotliwe. Klienci nieraz spędzają długie godziny na poszukiwaniu takich pasujący okien, o nietypowych wymiarach. Produkty Veka to także moc wyboru: możesz wybierać spośród wielu kolorów! Sam zdecyduj co będzie ci odpowiadało i co najlepiej będzie się prezentowało w Twoim domu lub w mieszkaniu.

Modele drewniane – czy warto kupić?

Jeżeli Twój dom urządzony jest w charakterystycznym stylu wiejskim, lub jest w nim dużo elementów wyposażenia wnętrz wykonanych z drewna, wówczas okna drewniane będą doskonale pasowały. Są one bardziej przewiewne niż okna plastikowe, ale odznaczają się również mniejszą trwałością. Od około 5 lat lat od montażu konieczne będzie przeprowadzenie prac konserwacyjnych zabezpieczenie ram lub też całkowita wymiana. Okna drewniane prezentują się naprawdę efektownie. Gdzie szukać najlepszych modeli? Koniecznie musisz sprawdzić asortyment Drutex! Firma ta zajmuje się nie tylko produkcją okien drewnianych, ale też okien PCV, aluminiowych oraz drewniano-aluminiowych. Marka ma naprawdę szeroki wybór, a wszystkie produkty są niezwykle dokładnie opisane. Jeśli nigdy nie słyszałeś o Drutexie musisz wiedzieć, że w procesie produkcji wykorzystują oni najnowocześniejsze narzędzia oraz maszyny. Są liderem na rynku jeśli chodzi o wprowadzanie nowych technologii, które pozwalają na coraz to bardziej precyzyjne wykonanie wszystkich produktów!

Scroll to Top