Jak stworzyć romantyczny klimat w ogrodzie?

Pora letnia sprzyja wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu. Bardzo późno robi się tez, ciemno więc dzień jest naprawdę bardzo długi. Chętnie chodzimy na spacery czy do lasu a wieczorem po całym dniu odpoczywamy we własnym ogrodzie.

Ogród to miejsce, w którym najchętniej relaksujemy się w piękne ciepłe wakacyjne noce. Każdy z nas inaczej wyobraża sobie jednak relaks w ogrodzie. My podpowiemy dziś jak stworzyć romantyczny klimat wokół twojego domu. Przede wszystkim zadbaj o wygodne miejsce do wypoczynku. Wygodne leżanki czy siedziska, może poduchy ogrodowe, cienkie kolorowe koce, ale przede wszystkim zadbaj o nastrojowe oświetlenie.

Możemy użyć do tego tradycyjnych świeczek umieszczony w lampionach i porozstawiać w różnych miejscach naszego ogrodu. Nie musimy się jednak ograniczać do takich rozwiązań. Znacznie ciekawszym rozwiązaniem, które spodoba się romantycznym duszom, są nowoczesne girlandy świetlne. Girlandy to nic innego jak długi sznur z oprawkami, w które wkręcamy żarówki. Wybierzmy te energooszczędne typu filament.

Wyglądem przypominają tradycyjne edisonowskie żarówki z żarnikiem. Wybierzmy ciepłą barwę światła dzięki czemu nastrój w ogrodzie mimo mocniejszego od świec źródła światła stanie się naprawdę bardzo nastrojowe. Rozwijające się technologie dają nam coraz to ciekawsze rozwiązania i tak oto producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyli lampkę Led Flame. Flame to żarówka imitująca paląca się świecę. Idealnie sprawdzi się w naszych lampach ogrodowych. Żarówka emituje bardzo ciepłe migoczące światło w pomarańczowożółtej barwie i z daleka do złudzenia przypomina płonący płomień.

Scroll to Top