Biorezonans – diagnostyka i leczenie

Biorezonans magnetyczny to badanie wykorzystywane do diagnostyki oraz leczenia. Terapie naturalne biorezonansem magnetycznym opierają się na zmiennym polu magnetycznym i polegają na wykryciu w organizmie zmiennych drgań częstotliwości, jakie posiadają grzyby lub pasożyty. Po wykryciu tych drgań wprowadza się je w inne odpowiednie drgania, które niszczą znajdujące się w organizmie pasożyty.

Biorezonans opracowany został w 1977 roku a na rynek wprowadzony został pod nazwą MORA, która wzięła się od nazwisk jego wynalazców. Metoda ta wykorzystywana jest do wykrycia w organizmie pasożytów oraz różnego rodzaju alergii. Zaleca się ją także osobom, które uzależnione są od nikotyny lub chorują na zwyrodnienia autoimmunologiczne, zaburzenia hormonalne, stany zapalne oraz osobom cierpiącym na przewlekłe bóle.

Biorezonansem można przeprowadzić badanie na boreliozę, które odbywa się w pozycji siedzącej. Podczas badania przez organizm przepływa prąd o niskim natężeniu i zmiennej częstotliwości. By badanie to było dobrze wykonane pacjent w dłoniach trzyma metalowe końcówki, które są podpięte do biorezonansu.

Badanie to nie boli, lecz daje uczucie mrowienia, jego długość wynika z liczby objawów, jakie chcemy zbadać.
Biorezonans magnetyczny nie jest zalecany dla osób chorujących na nowotwór, mających wszczepiony rozrusznik serca oraz kobietom w ciąży.

Gdzie znajdziemy biorezonans w okolicach Poznania? W tej lokalizacji warto udać się do gabinetu INNmed w Swarzędzu. Szczegóły tutaj: INNmed Biorezonans Poznań

Scroll to Top