Nowoczesna moda ślubna

Niewątpliwie jednym z najważniejszych dni w życiu dla wielu jest dzień ślubu. Przygotowania do niego bywają bardzo stresujące, podobnie jak sama ceremonia. Pan młody zamartwia się, aby nie spóźnić się na ślubny kobierzec natomiast panna młoda głowi się czy aby jej suknia dobrze leży i nie ma zagnieceń.

Jednym z najważniejszych elementów ceremonii zaślubin jest oczywiście ubiór przyszłych małżonków. Moda ślubna w obecnych czasach otwiera się na nowe trendy tak więc szykowny garnitur dla mężczyzny oraz przepiękna, biała suknia ślubna dla kobiety nie jest już musem. Na wielu ślubach można zauważyć parę młodą przystrojoną w kolorowe trampki i w luźnych, acz nadal gustownych ubraniach. Również coraz częściej odbiega się od standardowej kolorystyki, czyli od czerni i bieli. Przy ołtarzach nie mienią się już tylko białe z długimi welonami, ale żółte, różowe, błękitne, a nawet zdarzają się czarne. Panowie młodzi tak samo próbują podążać za trendami odpychając się od starych trendów i zakładają na siebie różnokolorowe marynarki. Bardzo popularne są także kapelusze zamiast tradycyjnego wianka. Jednych taki postęp w modzie ślubnej może dziwić innych gorszyć, a jeszcze innym takie zmiany wydają się być naturalne i są ich gorącymi zwolennikami.

Dzięki staraniom projektantów mody każda przyszła żona lub przyszły mąż może celebrować dzień swoich zaślubin w swoim, nowoczesnym stylu, a nie koniecznie oglądając się na tradycje i ubierając się w te same ciuchy co dziadkowie bądź babcie na swoich weselach, które odbywały się kilkadziesiąt lat wcześniej.

Scroll to Top